Горизонтальна мережа «Зворотній зв'язок» — це інструмент самоорганізації громадян України, який допомагає учасникам різних громадсько-політичних об’єднань автоматизувати організаційно-правові відносини та зробити їх тотально відкритими: вступ до організації, сплата членських внесків, контроль використання спільних коштів, прийняття колективних рішень (голосування) та ведення документообігу. Всі процеси відбуваються виключно в цифровому вигляді при використанні незалежних від людського фактора сервісів (алгоритмів).

Місія «Зворотнього зв'язку» — зміна парадигми розвитку громадянського суспільства, шляхом застосування інноваційних цифрових технологій, які спрямовані на утвердження верховенства права в Україні.

Ключовою особливістю мережі є формування електронного реєстру, в якому відображаються документально підтверджені факти порушення прав і законних інтересів громадян України. Накопичення, структурування і систематизація даних створюють умови для ведення відкритої статистики (моніторингу), виявлення службової недбалості (злочинних дій) в роботі посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування. Електронний реєстр дозволяє викривати взаємозв'язки та причини походження системних порушень із залученням компетентних фахівців в незалежності від їх місця мешкання (знаходження).

Налагодження «Зворотнього зв'язку» між владою і суспільством, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, запустить процес незворотної зміни (трансформації) системи державного управління та зробить її відкритою, а діяльність державних службовців прозорою та підконтрольною.

Творимо зміни спільно, з людьми і для людей!


ПАРТНЕРИ

Підтримати проект