МЕМОРАНДУМ
Громадянського Договору


Преамбула

Основним сенсом створення цього Меморандуму є намір учасників задекларувати наступне:

1. Україну ми бачимо лише як суверенну національну державу, побудовану у повній відповідності до концепції Республіки, де єдиним сувереном є український народ, а всі гілки державної влади безумовно підпорядковані волі суверену.

2. Реалізація концепції Республіки як абсолютної влади народу здійснюється через інституційні зміни шляхом запровадження цілісної моделі здійснення політичної влади на засадах безпосередньої демократії.

3. Ініційований нами Всеукраїнський референдум за народною ініціативою є інструментом, котрий повинен сформувати політичну волю народу до початку процесу утворення та встановлення в нашій державі режиму реальної Республіки.

4. Формування політичної волі до інституційних змін в масштабах цілої держави повинно відбуватись не в контексті політичної боротьби між партіями та фінансово-промисловими кланами, не через беззмістовні та руйнівні протистояння «всіх проти всіх», а через створення якісно нового суспільного середовища – широкої суспільної ініціативи – котре діятиме в напрямку та за принципами, встановленими цим Меморандумом, у повній відповідності до конституційного статусу Українського народу, як верховної влади в Україні.

Принципи взаємодії та співпраці

  • Найближчою метою є реалізація Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питанням: «Чи підтримуєте Ви рішення щодо зміни системи управління Національним багатством України та внесення відповідних змін до Конституції України, які визначені у Громадянському Договорі?»
  • Учасниками даної ініціативи можуть бути окремі громадяни України, спілки та асоціації громадян, політичні партії та інші суспільні групи, котрі є суб’єктами правовідносин у відповідності до чинних норм права, та можуть виступати від власного імені.
  • Підписання учасниками тексту цього Меморандуму означає їхню згоду з задекларованими принципам, котрі мають виключно моральний та етичний характер, а тому не накладають на учасників жодних правових зобов’язань.
  • Кожен підписант цього Меморандуму зберігає за собою власну окремішність та власне право на абсолютну свободу дій в контексті реалізації цієї ініціативи, проголошеної в преамбулі Меморандуму.
  • Між учасниками Меморандуму не можуть виникати стосунки на засадах підлеглості чи підпорядкованості – вся ініціатива реалізується лише як взаємні домовленості рівних з рівними.
  • За своєю суттю ініціатива "Громадянського Договору" є своєрідним загальногромадським Майданом, в котрому Громадяни особисто або через утворені ними союзи, спілки чи партії можуть реалізовувати свою основну функцію – володарів Української держави, ініціюючи, організовуючи та долучаючись до спільної, солідарної дії.

Посилання від Громадян до Громадян

Єдина річ, котра відділяє Громадянина Республіки від особи без громадянства – це право Громадянина на владу.

Це право може бути фіктивним, якщо Громадянин добровільно позбавляє себе цього права, самоусуваючись від прийняття рішень у власній державі – тоді відсутність громадянської дії породжує фіктивні права та є причиною узурпації державної влади.

Водночас, це право може стати джерелом незборимої сили – сили мільйонів, сили Нації як спільноти свідомих та активних Громадян, котрі своїм розумом, вміннями та енергією здатні творити власну Республіку, де «…своя правда і сила, і воля!».

Ми, ті, хто виявили ініціативу до дії, свій вибір зробили…


Підписанти меморандуму:

Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Громадська спілка «НАРОДНА ВЛАДА УКРАЇНИ» (ЄДРПОУ: 42428722) – Матрій Андрій Кліментійович
Громадська організація «ЛАВА» (ЄДРПОУ: 42031612) – Кириченко Сергій Іванович
Івано-Франківська область
Київська область
Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД» (ЄДРПОУ: 43184269) – Тимків Дмитро Віталійович
Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ» (ЄДРПОУ: 40746525) – Устінов Сергій Сергійович
Громадська організація «ПРОЕКТ МИРНИЙ» (ЄДРПОУ: 40169007) – Старинов Микола Володимирович
«ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ-МІГРАНТІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ» (ЄДРПОУ: 34494366) – Шаман Юрій Остапович
Громадська організація «ПУХІВСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ АТО БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ: 42115367) – Кондратенко Віталій Георгійович
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
АР Крим