ОНОВИЛИ LANDING-PAGE

12.12.2023

📌 Вітання усім шанувальникам горизонтальної мережі «Зворотній зв'язок»,

Детальніше...

ГОЛОСУВАННЯ – ONLINE

23.02.2023

Нарешті цей день настав. Раді повідомити про функціонування дистанційного колективного прийняття рішень (онлайн-голосування) всередині організацій на платформі «Зворотній зв'язок».

Детальніше...

ПОШТОВІ РОЗСИЛКИ

11.11.2022

Не припиняється розробка горизонтальної мережі, яка допомагає громадським об’єднанням розбудувати цифрову взаємодію між учасниками з використанням незалежних від людського фактора алгоритмів.

Детальніше...

ВАЖЛИВО PRO

26.10.2017

Мирослав Гай: "Боротися з чиновниками може кожен бажаючий".

Детальніше...

Розмова на Громадському радіо

21.10.2017

Мирослав Гай, волонтер, співзасновник платформи «Зворотній зв'язок», розповідає про проект.

Детальніше...

Презентація інтернет-платформи відповідальних громадян

19.10.2017

19 жовтня о 11:00, в «Ukraine Crisis Media Center» відбувся прес-брифінг розробників Всеукраїнського електронного реєстру порушених прав громадян «Зворотній зв'язок». Пропонуємо переглянути відеозапис:

Детальніше...

Конкурс молодіжних інновацій

17.09.2017

Друзі, наша команда вирішила взяти участь в конкурсі «Молодіжні інновації для демократії та прав людини» та презентувати проект "Зворотній зв'язок", розраховуємо на вашу підтримку!

Детальніше...

ШУКАЄМО ДИЗАЙНЕРА

08.09.2017

Прийшов час популяризації сервісу «Зворотній зв'язок», тому необхідно розробити тематичну інфографіку - це графічний спосіб подачі складної інформації. Запрошуємо ініціативних та креативних фахівців приєднатись до нашої дружньої команди!

Детальніше...

Підключення сервісу «BankID» від НБУ

21.08.2017

Підключення сервісу «BankID» від НБУ: http://id.bank.gov.ua – це спосіб верифікації громадян через українські банки в мережі Інтернет. Ідентифікація через BankID нічим не відрізняється від перевірки документів наприклад держслужбовцем в очному режимі. Тепер зареєстровані у проекті «Зворотній зв'язок» користувачі можуть пройти автентифікацію і отримати доступ до розширених можливостей системи, серед яких створювати власні блоги, подавати заявки на реєстрацію організацій, брати участь у групах тощо.

Детальніше...

Участь в «Громадському бюджеті» міста Київ

04.07.2017

Наш партнер та керівник фонду «Мир і Ко» - Мирослав Гай, подав проект на фінансування за рахунок коштів «Громадського бюджету», щодо створення громадської приймальні у Київський міській державній адміністрації, щоб кожен мешканець міста мав змогу внести до електронного реєстру «Зворотній зв'язок» документально підтверджені факти порушення своїх прав і законних інтересів, як наслідок дій або бездіяльності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. Будь ласка, підтримайте проект своїм голосом за посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/101

Детальніше...